Hemline Tapestry Cross Stitch игли со големина 22
Свеж

Hemline Tapestry Cross Stitch игли со големина 22

DEN 0.67

Достапно.

Големина 22. Големина на пакетот : 6. Тип : Игли за рака. Занает : Вез. Големина 22. Големина на пакетот : 6. Тип : Игли за рака. Занает : Вез. Иглите на таписерија имаат заматен крај за да поминат низ ткаенината и платното на игли, без да го оштетат ткаењето. Тие исто така имаат подолго око да ги навојуваат подебелите предива што се користат во многу занаети.

Детали

Избор на клиенти