Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-T540 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!
Свеж

Тек Стиз Премиум Игла За Samsung SM-T540 Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

DEN 1364.80

Достапно.

(ЦРВЕНО) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир.●Дополнителни Ставки кои работат со ова се речиси Сите Повеќето i Pads, Таблети, Уреди, Површински Таблети, Мали Лаптопи, Chromebooks, се додека тие се екран на допир. ☝ПРЕМИУМ Игла Компатибилен Со SAMSUNG SM-T540 Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка на Допир Од Врвот на Прстот Што Дава Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата. Обезбедува непречено искуство како пишување на вашиот уред со екран на допир. ●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : постојат повеќе заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедност на вашите уреди.●Audetect Ic Технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност●Издржлив материјал - функцијата за пенкала со меки врвови и телото е изработено од висококвалитетен алуминиум.Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SM-T540 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Клипови токму во вашата торбичка за носење, книга или џеб●пенкалата за игла со клип, носете каде сакате. Но, исто така, одговара за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SM-T540 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : постојат повеќе заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедност на вашите уреди. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање во Вашиот Џеб, Ipad, Дневник Итн.●Споделете Ги со Вашите Пријатели-Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг.

Детали

Избор на клиенти