ПРО Игла Пенкало За Xiaomi Redmi 7 Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]
Свеж

ПРО Игла Пенкало За Xiaomi Redmi 7 Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]

DEN 968.00

Достапно.

●Tek Styz_ Stylus е за секој капацитивен екран Како Што е Iphone Серија : i Phone 6/6 S, i Phone 7/7 S, i Phone 8/8 S, Iphone X, 11 IPHONE XS/XS MAX/XR, Ipad Серија : i Pad, i Pad Mini, Ipad Air, i Pad Pro, Samsung Серија : паметни телефони, Samsung Note, S20 S10 S9 Samsung Таб, лаптопи Со екран на допир : површина/кс/асус/ацер/дел ајпод допир, ПОТТИКНЕ.●Чувајте го екранот на таблетот или телефонот без дамки од прсти со користење на ова игла наместо тоа. Професионален Xiaomi Redmi 7 Паметен Телефон Прилагодено Високо Чувствителност На Допир Игла и компактна форма! [3 Пакет] ✅ ● СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдено, загарантирано за работа, Ова Игла обезбедува најнова технологија, најбезбедна, најлесна употреба●Мултифункционалното Игла со Мастило делува како нормално пенкало, плус за Вашиот Уред и повеќето Други Уреди Со Екран На Допир●Го Заменува допирањето со прст со врв со средна големина, врвот е Средна Точка. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Мала тежина со дизајн на клип, лесно прицврстете ја на вашата торбичка за носење, џеб, книга, дневник итн. ●Користењето на ова игла има смисла за луѓе со долги нокти или големи прсти, кога имате неуредни раце или кога?повторно носење ракавици.

Детали

Избор на клиенти