Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Нинтендо Прекинувач-Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало За Нинтендо Прекину
Свеж

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Нинтендо Прекинувач-Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно

DEN 0.67

Достапно.

Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двоалтип директно на вашата кошула, јакна, фармерки или футрола; опциите се бесконечни. ? [ФИБЕРМЕШ МЕК ВРВ] Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект.

Детали

Избор на клиенти