Копри сет од 4 покривка од 4 инчи од 16 инчи црни хабкап, вклопуваат Хонда ФИТ АКЦИЈА ПИЛОТ ПИЛОТ Увид џез
Свеж

Копри сет од 4 покривка од 4 инчи од 16 инчи црни хабкап, вклопуваат Хонда ФИТ АКЦИЈА ПИЛОТ ПИЛОТ Увид џез

DEN 1287.52

Достапно.

Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Детали

Избор на клиенти