СИМЕНА Душек ЗА Миленичиња За Кучиња, Интерактивна Душек За Шмркање Загатки За Кучиња, Пренослива Подлога За Потрага По Поларно Руно за Бавно Јадење, Играчка За Коп
Свеж

СИМЕНА Душек ЗА Миленичиња За Кучиња, Интерактивна Душек За Шмркање Загатки За Кучиња, Пренослива Подлога За Потрага По Поларно

DEN 1.33

Достапно.

Можете исто така лесно да го спакувате за да го носите на друго место. НЕЛИЗГАЧКИ, ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : нашите пријатели миленичиња можат да бидат навистина груби кога се гушкаат за јадење. Таа е погодна за внатрешни и надворешни активности за вашите миленици. Нашата Душек За Шмркање може да се мие во машина. Исто така, им помага на вашите сакани миленици да го ослободат стресот и да спречат агресивно однесување. СО ДУШЕКОТ ЗА Шмркање СИМЕНА, вашите пријатели со шепи ја имаат вистинската навика за јадење-помага при бавно хранење. ИНТЕРАКТИВНИ ИГРАЧКИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Нашата душек за шмркање миленичиња е дизајнирана живописно со богати тревни и цветни форми. Нашата подлога за хранење на носот ја одржува храната/задоволствата на душекот спречувајќи ги да ја масираат вашата дневна соба. Можете да скриете задоволства и закуски или мали играчки во подлогата за хранење за да ја активирате природната љубопитност на вашето куче, мачка или зајак за да можете да ги обучите вештините за сточна храна на вашето домашно милениче. Нашата душек за шмркање миленичиња е дизајнирана живописно со богати тревни и цветни форми. Таа е погодна за домашни миленичиња и активности на отворено. Го стимулира умот на вашето домашно милениче и го поттикнува неговиот инстинкт да копа и да бара храна. СО ДУШЕКОТ ЗА Шмркање СИМЕНА, вашите пријатели со шепи ја имаат вистинската навика за јадење-помага при бавно хранење.БАВНО ХРАНЕЊЕ : Гушкањето за наоѓање храна е најприродниот и најздравиот начин за кучиња и зајаци. Благодарение на материјалот што не се лизга под СЛОЖУВАЛКАТА За Хранење Кучиња СИМЕНА, тој останува неподвижен. Го стимулира умот на вашето домашно милениче и го поттикнува неговиот инстинкт да копа и да бара храна. Можете да скриете задоволства и закуски или мали играчки во подлогата за хранење за да ја активирате природната љубопитност на вашето куче, мачка или зајак за да можете да ги обучите вештините за сточна храна на вашето домашно милениче. МАСОВНО И ЧИСТО ХРАНЕЊЕ : сосема е чисто и без маса да ги нахраните вашите кучиња СО ДУШЕК ЗА Хранење Кучиња СИМЕНА.

Детали

Избор на клиенти