Dudubaby Среќна кошула подароци за маж маички графички текст 3Д печатење улица лежерен краток ракав
Свеж

Dudubaby Среќна кошула подароци за маж маички графички текст 3Д печатење улица лежерен краток ракав

DEN 2.67

Достапно.

Перење во ладна вода - Се препорачува машина да ја измиете оваа машка кошула во ладна вода и да ја исушите на ниска температура. Поради рачно мерење, оставете ја грешката на (0,39-1,18) инч/1-3см. Применливи сценарија - оваа машка маичка памучна кошула е погодна за сите прилики, особено за одмор, плажа и празнични активности. Ако има проблем со производот, ние ќе обезбедиме бесплатна можност да ја промениме големината. Направени во САД и увезени.100% полиестер. Оваа кошула можете да ја спарите со разни модерни јакни, палта, панталони и обични чевли за секојдневно носење, модерната маичка е погодна за секоја пригода, обична, отворено, училиште, спорт, џогирање, затворено и секојдневно Casual Wearbe внимателно. Големина : 3x-голема боја : 1-зелена промоција може да варира во зависност од големината/бојата. Череп кошула црни кошули за мажи колеџ кошула поло маица кошула со кратки ракави кошула пакет сребрена фустан кошула розова шарена кошула светло кошула за мажи со кратки ракави фустани кошули за мажи обична кошула бели маици сиви шарени кошули со кошули за мажи маички кошули кошули за мажи за мажи Зимски кошули Велигденска кошула маичка кошула за мажи мала фланела кошула црна маица мажи плажа фустан кошула лажичка за вратот маици за мажи. Машка тркалезна кошула со вратот V-вратот Поло кошула памук летен моден гроздобер постелнина плажа лабава кошула на материјалполистер. Памучна текстура - мека и силна, памук со прстен што се чувствува многу добро, трајно и удобно. Mens T Shirts For Men Mens Mock Turtleneck Short Sleeve Shirts Grey Button Down Shirt Happy Birthday T-Shirts Hawaiian Dress Shirt Mens Fashion Shirts Sweat Shirts Men Cute Short Sleeve Shirts For Men Football T Shirts For Men Mens Bowling Shirts Teen Shirts Fashion T Shirt Dressy Shirts За мажи xs Кратки ракави кошули фланели кошули за момчиња слатки кошули со краток ракав за мажи за мажи кошули за мажи маички плус големина масти графички маици безбол кошули за мажи розово злато фустан кошула. Квалитет-шевови со висока густина, шевови со двојна игла и прислушување на рамо до рамо се користат на вратот и споеви на коси за висок квалитет и издржливост. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате2.

Детали

Избор на клиенти