GXIN 3 парчиња за жени Непрекината јога Атлетски панталони тренингот со високи половини за контрола на стомакот
Свеж

GXIN 3 парчиња за жени Непрекината јога Атлетски панталони тренингот со високи половини за контрола на стомакот

DEN 575.84

Достапно.

60% најлон, 35% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Затворање на ременот. [Ткаенина] 60% најлон + 35% полиестер + 5% еластан. Удобно, секси, супер еластичен, пријателски за кожата, влага за влага, брзо сушење. Дами беспрекорни спортски хулахопки со високи половини за да се намали оштетувањето на триењето и да се олади за време на вежбањето. [Висока половината] Беспрекорни хеланки се дизајнирани со висок појас на половината, кој може да го обликува вашето тело, да го закова стомакот и да обликува рамен абдомен, со што кривата ја прави повеќе секси. Абдоменот е контролиран од широк лента за половината, а соодветниот притисок ќе ви ги задржи колковите без да се грижите за какво било паѓање. [Не гледам преку] хеланките за јога се направени од најквалитетна непроирна ткаенина, така што нема потреба да се грижите за транспарентноста. Тие имаат анти-лизгачка функција, за да можете да избегнете срам за време на вежбање. [Дизајн] Службените споеви и беспрекорни шевови ги намалуваат абразиите и ја зголемуваат удобноста за време на вежбањето, а Гусет Кроч обезбедува поголема слобода на движење. Направете ја вашата вежба поудобна и полна со виталност. [Прилика] погодно за сите сезони, околини и прилики. На пример : фитнес, јога, спорт, вежбање, трчање, обука, сквотови, салата, бодибилдинг, трчање, џогирање, на отворено, секаков вид вежба или дневна употреба. Најлон + полиестер + спандекс. Висока еластичност и компресија со висока густина четиринасочна ткаенина за истегнување, супер густа и непроaирна. - Тип на спорт 、 Анти-лизгање 、 4 пат истегнување, влага. -Допт 4-игли со 6-нишки професионална технологија за шиење на спортска облека за да ве спречи да се кине. Тие имаат анти-штрајкувачка функција, така што нема потреба да се грижите за транспарентноста. Фитнес, јога, спорт, трчање, сквотови, салата, џогирање, отворено и така натаму. 1. Ве молиме, проверете ги деталите за големината внимателно пред да нарачате. 2. Табелата со големина е за ваша референца. Ве молиме, дозволете неточност за мерење на рацете од 1-3 см.

Детали

Избор на клиенти