Вежбајте Америка 40 парче челична чешма со голема брзина и умира сет со хексадецимална серија, серија DWT
Свеж

Вежбајте Америка 40 парче челична чешма со голема брзина и умира сет со хексадецимална серија, серија DWT

DEN 6731.52

Достапно.

Допрете и Die Die, 3-12 mm HSS Tap & Die Set со Hex Dies. 3 x 12mm HSS Tap & Die Set со хексадецимален умре. Доаѓа во пластично носење. Челик со голема брзина за повторно навој или правење нови нишки. Допрете и Die Die, 3-12 mm HSS Tap & Die Set со Hex Dies. 3 x 12mm HSS Tap & Die Set со хексадецимален умре. Доаѓа во пластично носење. Челик со голема брзина за повторно навој или правење нови нишки. Допрете и Die Die, 3-12 mm HSS Tap & Die Set со Hex Dies.

Детали

Избор на клиенти