4K HDMI Кабел 15FT, Caphi 2.0 Голема Брзина 18Gbps HDMI Во-Ѕид CL3 Номинална Кабел-Поддржува (4K 60Hz HDR, Видео 4K 2160p 1080p 3D HDCP 2.2 Arc-Компатибилен Со ETHERNET ROKU ТВ/HDTV/PS5/Blu-ray
Свеж

4K HDMI Кабел 15FT, Caphi 2.0 Голема Брзина 18Gbps HDMI Во-Ѕид CL3 Номинална Кабел-Поддржува (4K 60Hz HDR, Видео 4K 2160p 1080p

DEN 3.00

Достапно.

€4k HDMI Кабел Qapshi HDMI до HDMI кабел поддржува режим На Огледало И Проширување, Ultra HD 4 K 2160 P, HD 2 K 1080p, QHD 1440p, HDCP 2.2, Аудио Враќање(ARC) и Топло приклучување. 4k hdmi кабелска поддршка 3 D технологија, овој HDMI кабел е до 32 аудио канал за повеќедимензионално извонредно аудио искуство, до фреквенција на аудио примерок од 1536khz за највисока аудио верност, HDMI 4k ви го носи крајниот аудио-визуелен празник (исто така поддржува 1080 P HD). €Сигурна Конструкција Qapshi 15 FT HDMI Кабелот се произведува со тежок 24k позлатен конектор, хромирана обвивка од алуминиумска легура И 28awg бакарен проводник со висока чистота, троен заштитен слој заштитен за да се избегне еми/RFI, да се обезбеди брз и стабилен пренос на сигнал и да се минимизира загубата на СИГНАЛОТ.CL3 номиналните HDMI кабли може да се инсталираат во ѕидот безбедно и издржливо. Овој долг HDMI Кабел 15 стапки не бара адаптер или драјвер. €HDMI Кабли Широка Компатибилност Q компатибилност Наназад со сите HDMI верзии вклучувајќи HDMI 1.3/ 1.4/ 2.0, НЕ ЗА 8 K, и поддршка со голема брзина 4k 18gbps пренос. Погоден за сите HDMI уреди - blu-ray плеери, КОМПЈУТЕР, AV приемник, Apple TV, roku стриминг медиа плеер, PS3, PS4, play station, HDTV, лаптоп, монитор, проектор и многу повеќе. €Неверојатно Визуелно Искуство qdmi кабли наменети за ЉУБИТЕЛИТЕ НА ТВ. Иновативно подобрување 4k HDMI Кабел, 4k*2 K ултра HD технологија со резолуција до 3840 x 2160 @ 30 Hz, поддршка 4k видео, вклучувајќи 3 D и повеќе видете видео.Full HD, 1080p,HDR, Уживајте во целосниот HD кристално чист квалитет НА звукот на ТВ додека доживувате длабоки бои и слики со висока резолуција,Ви Го Обезбедува најдоброто визуелно искуство со ултра висока дефиниција. ●Доживотна Услуга За Поддршка Qapshi Е бренд кој е специјализиран за производство и снабдување на кабли со различни интерфејси, ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и услуги на нашите клиенти.Ние сме желни да се поврземе со вас преку Овој 4 K@30hz Долг HDMI Кабел и се надеваме дека ќе работи за вас и ќе ви заштеди време. Задоволство ни е Да ви служиме, доколку ви треба техничка поддршка, ве молиме не двоумете се да не контактирате!.

Детали

Избор на клиенти