Unicey valentines Love Heart starsвезди образец водоотпорен преклопување на алиштата за перење за детска соба спална соба бебе расадник
Свеж

Unicey valentines Love Heart starsвезди образец водоотпорен преклопување на алиштата за перење за детска соба спална соба бебе

DEN 1.33

Достапно.

Оксфордска крпа. Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40,5 см (hxwxl). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за алишта, за кујна, за балкон, за канцеларија, за училиште за училиште , за автомобили, за надвор. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорна, внатрешноста на корпата е фиксиран со заграда, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен обложување на ПЕ. Нашата корпа за перење со дизајн на преклопување го прави практичен за сите места и го олеснува чувањето. Совршен за складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на бебешки производи и складирање на производи за миленичиња. Карактеристики : Нашиот Hearmer за перење не користи никакви штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и издржлив за долготрајна употреба. Печати : Единствени отпечатоци на нашата корпа за преклопување на алиштата може да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19.3x11.8x15.9 In/49x30x40,5 см Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорни карактеристики : 1. Супер голем капацитет : корисно и погодно за облеката на семејството или играчки за деца, ви даваат најдобра организациска помош. 2. Извонредна водоотпорна изведба : Нашата алишта за перење, водоотпорен обложување на ПЕ, што може да ви помогне да држите влажна облека. 3. Цврсто рачки и задебелено дно : Цврсти рачки на јажето со јаже за лесен транспорт и удобност. 4. Дизајн на склопување : Нашата корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не е во употреба, така што најмногу ја користите секој простор. Мулти-функција : Нашата корпа за складирање совршена за организирање на кујната, дневната соба, бањата, плакарите, игротеката и автомобилот. Лесно за чистење : Нашето спречување на алиштата може да се избрише со влажна крпа. (Не може да се мие со машина за перење.).

Детали

Избор на клиенти