Bcoatt 1 сет дрвен хамак виси кревет мала животинска хамак мини каучи хамак за полнети животни хрчак хамак со подлога мачиња хамак мачка хамак кревет лежалка постелни?
Свеж

Bcoatt 1 сет дрвен хамак виси кревет мала животинска хамак мини каучи хамак за полнети животни хрчак хамак со подлога мачиња

DEN 1552.00

Достапно.

Хамстери виси кревет : Загарантиран е убав материјал од дрво, овој мал комплет за миленичиња за миленичиња за миленичиња е безбеден и издржлив за вашето домашно милениче. Гербил виси кревет : Можете да на креветот во кревет, ограда од прозорци, врата, скали и така натаму за хрчакот сака да остане на високо место. Виси кревет за мачки : За домашни миленици како хрчак и сите други мали миленичиња, лесно е да се инсталира на кафез. Hamster Coush : нуди безбеден и место за мали миленичиња да спијат и да се одморат. Зимски хрчак кревет : Идеален за домашни миленици како хрчак и сите други мали миленичиња, лесно е да се инсталира на кафезот на вашите миленици. Пакетот вклучува карактеристики на 1 x хамак 1 x подлога - повеќенаменски, може да биде како мало гнездо или игралиште за вашите миленичиња миленичиња. - Изработено е од природни материјали, што може да го задржи вашето домашно милениче топло во ладна зимска лулка од свињи. - Едноставен дизајн се совпаѓа со вашиот тековен мебел и украсен кревет за миленичиња. -Материјал : Дрво и крпа за еж за бегство -големина : 24.00x17.00x8.00cm/9.43x6.68x3 постелнина за спиење. - Лесно е да се инсталира на кафезот на вашите миленици, донесувајќи им пријатна и пријатна домашна миленичиња за спиење. - нуди безбеден и место за мали миленичиња да спијат и да се одморат платформата за птици. Пријатна подлога, која ја исполнува природата на хрчакот што се крие и loveубовта.

Детали

Избор на клиенти