SYKSOL GUANGMING-Замена Велосипед гума, Мтб Патот Велосипед Гуми Отпорни На Абење / Не Се Лизга/Хард Работ Планински Велосипед Гума гума, 14x1. 75
Свеж

SYKSOL GUANGMING-Замена Велосипед гума, Мтб Патот Велосипед Гуми Отпорни На Абење / Не Се Лизга/Хард Работ Планински Велосипед

DEN 1.00

Достапно.

Постојат многу големини од кои можете да изберете, ве молиме погледнете ги оригиналните броеви на гумите кога купувате гуми. Дизајнот на моделот обезбедува добар стисок и стабилност. Исклучителни линии, нелизгачки и отпорни на абење, мирно реагираат на различни услови на патот. Увезените суровини се користат за научна обработка, безбедни и еколошки. Нема страв од силен студ и високи температури. Добредојдовте во нашата продавница, имаме широк спектар на производи од кои можете да изберете.Стил : замена на велосипед тирематеријал : гума/најлон притисок на воздухот : 350кпафеатури : отпорен на абење / нелизгање / тврд раб изработен од висококвалитетна увезена гума, тој е силен и издржлив, обезбедувајќи ви подобро искуство во возењето нашата понуда 24 Часа Пријателска Услуга За Клиенти, доколку наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.Список за пакување1 x Велосипедски гуми.

Детали

Избор на клиенти