Сагасаве Гумен За Туш Стаклена Врата-Гумен за Туш Врати, Прозорци, Огледала, Плочки И Автомобилско Стакло, 9,8 Инчи
Свеж

Сагасаве Гумен За Туш Стаклена Врата-Гумен за Туш Врати, Прозорци, Огледала, Плочки И Автомобилско Стакло, 9,8 Инчи

DEN 2.67

Достапно.

Гуменот за туширање може да се користи и за чистење на остатоци или траги на масите, прозорците и шофершајбната на автомобилот со неговото издржливо и флексибилно прецизно гумено сечило на работ. Може да се изберат три ГОЛЕМИНИ : 25/35/45см. Карактеристика - избришете ја водата брзо и лесно од сите рамни мазни површини-Идеална За прозорци на куќи, плочки за бања, екрани за туширање и прозорци на автомобили-Лесна за расклопување, комбинирање, лесна за носење и складирање-Удобна рачка за лесно држење-нерѓосувачки челик, силен и издржлив-Може Да се изберат Три различни големини спецификации големина : 25/35/45 см боја : Сребрена Количина : 1 парчиња материјал : нерѓосувачки челик + содржина на гумен пакет1 х чистач на стакло. €®ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● избришете ја водата брзо и лесно на која било рамна мазна површина. Quest QUALITY® Изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик и загарантиран да не ' рѓосува; Издржливото, флексибилно гумено силиконско сечило може да се користи навистина долго време и да даде придонес за намалување на бучавата и одржување на вашиот скап прозорец или огледало подалеку од дополнителни оштетувања и гребнатини. €®Содржина на пакетот ● 1 x чистач На Стакло. Гуменот за туширање може да се користи и за чистење на остатоци или траги на масите, прозорците и шофершајбната на автомобилот со неговото издржливо и флексибилно прецизно гумено сечило на работ. Quest QUALITY® Изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик и загарантиран да не ' рѓосува; Издржливото, флексибилно гумено силиконско сечило може да се користи навистина долго време и да даде придонес за намалување на бучавата и одржување на вашиот скап прозорец или огледало подалеку од дополнителни оштетувања и гребнатини. Може да се изберат три ГОЛЕМИНИ : 25/35/45см.€®ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● избришете ја водата брзо и лесно на која било рамна мазна површина. €®Содржина на пакетот ● 1 x чистач На Стакло.

Детали

Избор на клиенти