Maksey силиконска гума Громет запечатен прстен за заштита на прстенот 0,18 0,2 0.22 0.24 0.26inch О -прстени Гумаби гума Пасртс 4 5 6мм -, боја: црна боја)
Свеж

Maksey силиконска гума Громет запечатен прстен за заштита на прстенот 0,18 0,2 0.22 0.24 0.26inch О -прстени Гумаби гума Пасртс

DEN 2.33

Достапно.

Големина : 18мм (0,71 инчи), боја : црна боја. Стандарден или нестандарден : нестандарден. Облик : рамен заптивка. Број на модел : Св. Материјал : Силикон. Maksey силиконски гума Громет запечатен прстен за заштита на прстенот 0,18 0.2 0.22 0.24 0.26inch О-прстени Гупчиња гума Pasrts 4 5 6mm Силиконски гума Громет со двојна странична големина : Од 4,5мм до 30ммКолор : црна, бела, сива и транспарентна боја (можеме да направиме прилагодена Боја ако количината достигне 1000 парчиња) Материјал : 100% FDA силиконски гумен пакет вклучува : 1 LOT/ 10 PCS Силиконски гума Громет-во список со големина, ги имаме сите на залиха, внимателно проверете ја големината на деталите пред да направите нарачка . Доколку сакате Направете нарачка со голема количина, PLS контакт со нас, ние ќе обезбедиме попуст за вас и ќе испорачаме наскоро.2. , 100% силиконски гумен материјал од оценка на храна, анти-стареење, анти-висока и ниска температура отпорност.3. Опсег на температура : -40 до 250 степени Целзиуми kindубезно Забележете дали сте итно да добиете товар, PLS изберете Брз Експрес. Нашата моментално испорака компанија вети испорачано во 60 дена, така што тие не прифаќаат жалба во рок од 60 дена. Спецификации на артиклите : Стандарден или нестандарден : Нестандарда : Број на рамен заптивка : СТДМАТЕРИЈАЛ : Силиконматеријал : 100% ГОДИНА ЗА ГОДИНА ГОДИНА СИЛИКОНА ГУБЕРОПОД : Силиконска гума со двојна страна Громметна големина : Од 4,5мм до 30ммКолор : црна, бела, сива, транспарентна коларемпертура : -40 степени до +250 степени : Висока и ниска температура на отпорност, еколошки, анти-аглимеризирани : Ние прифаќаме клиент ако количината е голема. Користете за : кабинет, опрема, електричен апарат итн.

Детали

Избор на клиенти