WHABEST 40mm od x 37mm ID X 1000mm Долга Цевка од Јаглеродни Влакна 3k/Цевки/Цевки/Вратило 40x37 1,5 mm
Свеж

WHABEST 40mm od x 37mm ID X 1000mm Долга Цевка од Јаглеродни Влакна 3k/Цевки/Цевки/Вратило 40x37 1,5 mm

DEN 2.00

Достапно.

Должина : 1000мм. Надворешен Дијаметар : 40мм. Внатрешен Дијаметар : 37мм. Пакетот Вклучува : 1 еез х 37мм*40мм*1000мм 3к Цевка Од Јаглеродни Влакна (Сјајна Површина). Со 100% Јапонија увезува јаглеродни влакна со ОДЛИЧЕН квалитет. 100% Сосема Ново!Должина : 1000 Mmouter Дијаметар : 40 Mminner Дијаметар : 37 mm Weight : 328 g (Еден) површински третман : 3k Висок Сјај (црна). Пакетот Вклучува : 1 еез од 40 х 37 х 1140мм . Можете да уживате во поповолна цена со поголема количина. ЗА ВИБЕСТ : НАЈБРЗО јаглеродни влакна . е професионален снабдувач на композитни производи кој собра збир на истражување, производство и продажба. Нашата цевка е ролна цевка, а не пултрузија цевка, ролна цевка беше имаат должина и ткаенина предиво, но пултрузија цевка само имаат должина, не ткаат предиво, така, силата не како и ролна цевки. Јаглеродните влакна се со многу мала тежина, јачината е 9 пати на челик, но тежината беше околу 1/3 челик! Мојата компанија Специјализирана за производство на цевки од јаглеродни влакна/Фиберглас Кои би можеле да бидат широко користени во Вашиот Производ, Без Оглед На Квалитетот или цената се привлечни. Ако Ви треба Производ Поврзан Со Цевки Од Јаглеродни Влакна, можете да не контактирате.

Детали

Избор на клиенти