Јужна Роза Од Манчестер Стерлинг Сребрена Паштета Нож Обичај направени 6
Свеж

Јужна Роза Од Манчестер Стерлинг Сребрена Паштета Нож Обичај направени 6

DEN 2.00

Достапно.

Производител : Манчестер. Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : Пост-1940. Тип : Паштета Нож. Производител : Манчестер. Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : Пост-1940. Тип : Паштета Нож. Јужна Роза Од Манчестерлинг Сребрена Паштета Нож Обичај направен 6; во моделот Јужна Роза Од Манчестер. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Што е; Прилагодено Направено; парче?Парчиња направени по нарачка се направени од оригинално парче во вашата шема што инаку не се достапни или тешко се наоѓаат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Делото е рачно завршено од високо квалификуван сребреник во САД. Сите сопствени нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега кога многу модели на стерлинг се прекинати, сопствените парчиња станаа главен производ во индустријата за сребро и се широко понудени од мејнстрим дилери на рамни садови.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Детали

Избор на клиенти