CANMORE TW356 Голф GPS Види Црна - + Уште Еден Кабел За Полнење
Свеж

CANMORE TW356 Голф GPS Види Црна - + Уште Еден Кабел За Полнење

DEN 1064.00

Достапно.

Тип на опасност + растојание. Резултат картичка (рачен влез). Мерење на растојание на истрел. Обликот на бубрезите укажува на песочна стапица/бункер. Обликот на капката/базенот укажува на опасност од вода. Неделен Ажуриран Терен За Голф (без претплата). Решавање Проблеми (Пр. ГПС врска, проблем Со Полнење, без размислување..). Редовно Ажурирање на Фирмверот. Добијте Ги Најновите Информации За Производот. НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТГПС ИЦ-гпс за Поддршка На Новиот Генерал ИЦ и QZSS, CANMORE TW356 нуди брзо и прецизно мерење на курсеви за доброто на сателитска врска со голема брзина. Податоците За курсот Без ПОДАТОЦИ Во СВЕТОТ се обезбедени за над 40.000 (и броење) терени за голф ширум светот ( БЕЗ претплата) - Преземете нови податоци од веб-страницата КАНМОР за лесно поставување преку USB На Windows, Mac и Linux. ЕДНОСТАВНИ ФУНКЦИИ ШТО ВИ СЕ ПОТРЕБНИ-Управувајте со вашата игра, а не со часовникот за голф! Gps пронаоѓачот на курсот автоматски ја менува дупката и ви дава лесно пристапно растојание до зелено (F/M / B), растојание на опасност, растојание на снимање, картичка за резултати и секако—дигитален часовник со аларм. ИСКЛУЧИТЕЛНО ТРАЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА - вградената батерија на полнење поддржува до 20 часа време за играње и лесен за употреба, дисплеј читлив на сончева светлина, издржливост, отпорен на вода е совршен за голфери. УДОБНО-Меката, издржлива гумена нараквица се чувствува одлично-часовникот е лесен за да не го исфрли вашиот удар. Одговара на зглобовите 6" до 8". КАНМОР ги обезбедува сите критични информации што ви се потребни само на прв поглед. Ви помага да имате максимален фокус на играта за да ги ослободите вашите најдобри перформанси.

Детали

Избор на клиенти