Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забава 23934521
Свеж

Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забава 23934521

DEN 344.00

Достапно.

Шевовите се добро направени, ја одржуваат главата топла во студена зима, но без да стигнете до нивото на потење. Features ● карактеристики-Слој И задебелена дизајнерска постава се загрева на студ, облогата за апсорпција на пот ја прави удобна за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја соблечете капата. Одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, Забава, Роденден, Нова година, па дури и за кикоти, продажба, промоција, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава, празнична прослава, тематска забава, костимографија и многу повеќе. ☃● Големина На Капа на дедо мраз-Мала стандардна големина : висина на Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). Погоден за возрасни мажи жени и деца деца млади тинејџери.Големината може да се избере според обемот на главата. Рачно изработени со квалитетен кадифен, рачно перат и анти-чувствителни. ?Мала стандардна големина : висина На Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). ?Божиќна Капа внатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површината е изработена од не лесен материјал што избледува, го прави удобен за носење.

Детали

Избор на клиенти