Бартон Детска Рециклирана Тропа Бини
Свеж

Бартон Детска Рециклирана Тропа Бини

DEN 211.52

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Висок профил одговара. 100% рециклирана полиестерска ткаенина. Пом на врвот. Преклопна манжетна;. Тие можат да се упатат кон ридовите или само да одат на училиште во оваа. Детската бартон Рециклирана Гравче додава модерен пресврт во стилот на враќање назад со 100% рециклирани поли предива. Тие можат да се упатат кон ридовите или само да одат на училиште во оваа. Децата бартон Рециклирана Тропа бини додава модерен пресврт во стилот на враќање назад со 100% рециклирани поли предива.

Детали

Избор на клиенти