Секогаш Ултра Тенки Дневни Влошки Со Крилја-Големина 1, Без Мирис, 22 кт
Свеж

Секогаш Ултра Тенки Дневни Влошки Со Крилја-Големина 1, Без Мирис, 22 кт

DEN 3.00

Достапно.

Обезбедува тенка, флексибилна заштита без гломазно чувство. Брзо ги отстранува блицовите Со брза технологија. Уморни од оние " Што бликаат?"протекување? Ако барате бескомпромисна заштита на периодот, дојдовте на вистинското место.

Детали

Избор на клиенти