Торбичка Случај Компатибилен за на&засилувач; Т Мотивира / ВО&засилувач;Т Фузија-З Футрола Торбичка/Мотивира Автомобил Планината 3 во 1 Прстен Стојат/Хоризонтална П?
Свеж

Торбичка Случај Компатибилен за на&засилувач; Т Мотивира / ВО&засилувач;Т Фузија-З Футрола Торбичка/Мотивира Автомобил Планината

DEN 239.52

Достапно.

Три режими на конверзија За држач За Телефон, држач За прстен И држачи за монтирање автомобил. Вашиот најдобар избор досега! *Монтирање На Телефонски Телефон со Повеќе агли : Дизајниран со Ротација од 360° и Преклопување на Превртување од 90°. * Карактеристика : Нов Дизајн Три-во-едно : нема магнет во овој универзален држач за вентилација за вентилација за автомобил со паметен телефон, полесен за употреба од кој било друг држач за монтирање на магнетен автомобил поради неговиот едноставен и комплементарен дизајн . *Држач за Мобилен Телефон За Вентилација На автомобилот : Лепилото може да биде цврсто прикачено на телефонот за да спречи паѓање на телефонот. * Безбедно возење : рачни телефонски разговори и рачна ГПС навигација (опасна). Овој производ секогаш ќе обезбеди вашиот паметен телефон да биде на претпочитаната локација секогаш кога зборувате, навигирате, слушате музика или гледате филмови. *Безбедност - велкро затворање. * Карактеристика : Нов Дизајн Три-во-едно : нема магнет во овој универзален држач за вентилација за вентилација за автомобил со паметен телефон, полесен за употреба од кој било друг држач за монтирање на магнетен автомобил поради неговиот едноставен и комплементарен дизајн . Појас Клип. *Монтирање На Телефонски Телефон со Повеќе агли : Дизајниран со Ротација од 360° и Преклопување на Превртување од 90°. *Безбедност - велкро затворање. Едноставно ракување со една рака, лесно се инсталира на отворите за автомобили за 10 секунди. Уникатниот дизајн на силиконски назабени клипови овозможува да се монтира на отворот за воздух на автомобилот за подобра ГПС навигација. Мобилниот телефон е хоризонтален/вертикален слободно ротирачки, флексибилен и соодветен, што ги исполнува барањата на различни перспективи потреби.*Висококвалитетни Материјали : овој производ се состои од легура на цинк, запчаник, силиконски назабен клип, внатрешната конструкција на менувачот е прикажана со осумнаесет прилепувања на брзината, што во голема мера гарантира дека телефонот е во многу стабилна состојба од кој било агол, заштитувајќи го вашиот телефон од вибрации или проблеми на патот. *Материјал - Платно / Најлон / Метал. Ослободете ги рацете и направете ГПС и телефонот попогодни и заштитете се. Мобилниот телефон е хоризонтален/вертикален слободно ротирачки, флексибилен и соодветен, што ги исполнува барањата на различни перспективи потреби.

Детали

Избор на клиенти