телефонска заштитна обвивка Компатибилна Со Врежана Шема Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон Случај Компатибилен ?
Свеж

телефонска заштитна обвивка Компатибилна Со Врежана Шема Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro Кожа Паричник Телефон Случај Картичка

DEN 249.12

Достапно.

Спектар на бои и дизајни на располагање. Одговара на различни модели на телефонот. Издржлив и долготраен. Обезбедува сигурна заштита. Лесен за инсталирање и отстранување. Спектар на бои и дизајни на располагање. Одговара на различни модели на телефонот. Издржлив и долготраен. Обезбедува сигурна заштита. Лесен за инсталирање и отстранување. Овој случај е дизајниран да го чува вашиот телефон безбеден од гребнатини, испакнатини и случајни капки. Овој случај може да му помогне на секој што сака да го задржи својот телефон да изгледа одлично. тоа е исто така совршен додаток за секоја облека или пригода.Функција : 1. Моделот за совпаѓање на боите специјално дизајниран Компатибилен Со Xiaomi Redmi Note 10 Pro е поубав и издржлив. Ременот за зглоб ви овозможува лесно носење на мобилниот телефон2. Користете материјали за подобра заштита на мобилниот телефон од оштетување3. Слот за паричник се користи за чување валута, потврда или други картички, што е попогодно за користење4. Кога сакате да гледате филм, можете да ја користите функцијата за држење на кожената футрола за мобилен телефон, која ќе биде поудобно5. Мобилен телефон школка може да се даде на другите како подарок Пакет Вклучени : 1 x мобилен телефон случај 1 x рачниот зглоб не се вклучени.

Детали

Избор на клиенти