Womenените лето исечени искривени секојдневен фустан, тренинг тенис голф балетски фустан со вградени џебови за градници и шорцеви
Свеж

Womenените лето исечени искривени секојдневен фустан, тренинг тенис голф балетски фустан со вградени џебови за градници и шорцеви

DEN 604.64

Достапно.

79% најлон , 21% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Материјал】 Обичниот фустан на тренингот обезбедува мека мека и се чувствува како светлина како облак. Тоа ќе биде пријатно и поддржано преку сите возења и активности! Четирисочен стрии нуди крајна подвижност без да се носи ткаенината. 【Дизајн】 Атлетски обични фустани дизајни со ткаенина изопачена карактеристика. Одликувајќи се со отстранливи влошки за прилагодена поддршка само кога и каде сакате. Go. Пресечениот дизајн создава ветре чувство со повеќе ладење кога вежбате. 【Feature】The Everyday Casual Dress are Prefect for hot summer days.Ideal for everyday wear, cycling, tennis, golf, running and working out at the gym.and also this A line short dress is perfect to dress up in leisure, party, Коктел, патување, клуб, датум и одмор. Ide Идеи за натпревар】 : Овој обичен фустан за жени совршено ќе го исполни целиот ваш моден стил запознајте со што и да се спарите, како мали додатоци, јакни, облека од тексас, кожна надворешна облека, палто, кардиган, високи потпетици, сандали, патики, станови, дури и флип Флоп, жените секојдневен фустан секогаш може да создаде разновиден стил и да се прилагоди на различни температури и секоја сезона пролетно лето есен зима. 【Поддршка на клиентите】 Ако имате какви било прашања во врска со овој женски обичен фустан, ве молиме испратете ни е -пошта и ние сме повеќе од среќни што ќе ви помогнеме.

Детали

Избор на клиенти