Оридор женски латински костим за танцување во стомакот, поставен градник и шамија на колкот со завршна облека за танцување за Ноќта на вештерките
Свеж

Оридор женски латински костим за танцување во стомакот, поставен градник и шамија на колкот со завршна облека за танцување за

DEN 2.00

Достапно.

Полиестер, спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : Полиестер + спандекс + секвенци. Пакет вклучувајќи : 1 x Sequin Bra Top; 1 x завртка за шамија на колкот. Големина : една големина најдобро одговара. Градник со мерки за продолжени раб приближно. 34см/13,4 "во должина, биста приближно 80 см/32"; шал приближно 190см/75 "(л) x 96cm/38" (w) x 32cm/13 "(ч). Градскиот градник е погоден за 32 ~ 38c, Б+ и Ц бистата не може да ги покрие сите. Sequin Bra Top 1 x Sequin колк на колкот на колкот. Големина : една големина најдобро се вклопува. Град со мерки за продолжено раб, приближно 34см/13,4 "во должина, биста приближно 80 см/32"; шал приближно 190см/75 "(л) x 96cm/ 38 "(w) x 32cm/13" (ч). Градскиот градник е погоден за 32 ~ 38 C, B+ и C бистата не може да ги покрие сите. Womenените костими за танцување на стомакот сет на браздата на врвот на колкот на колкот околу 190 см/75inch (L) x 96cm/38inch (W) x 32cm/13inch (H). Шамија на градник и колк на шал и со ленти што можат да се прилагодат според различна форма на телото . Феатура : пенливи, фаќање на очите; Една големина одговара на различни луѓе; Многу бои се достапни; Прекрасни костуми за танцување во стомакот, градник на колкот, сет на колкот. Препорачано миење на рацете со ладна вода и благ детергент, без ирон, без белење и виси суво.2. Ве молиме, дозволете ја бојата да има мала разлика заради различен приказ на светлина и компјутер.

Детали

Избор на клиенти