Девојки за девојчиња на ИЕФИЕЛ СЕДНИЦИ ОДГОВОРНИ ЛИРИЧКИ БАЛЕТСКИ ФУСНИ ГИМОНСКИ ЛЕОТАРД Здолниште за танцување во сала за танцување
Свеж

Девојки за девојчиња на ИЕФИЕЛ СЕДНИЦИ ОДГОВОРНИ ЛИРИЧКИ БАЛЕТСКИ ФУСНИ ГИМОНСКИ ЛЕОТАРД Здолниште за танцување во сала за танцување

DEN 3.00

Достапно.

Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Двоен крис крст шпагети ленти за рамо, продолжени врвни каросерии, со постава за удобно носење. Долга здолниште со долги слоеви е прикачено околу половината, со пресек дизајн од две страни за оптимално движење. Совршено за пофалби танц, славење на духот, современи рутини за танцување или скејт, итн. Леотарскиот фустан е изработен од полиестер, sequins и материјал од тул, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Сет вклучуваат : 1 парчиња леотарски фустан Состојба : Ново со материјал за ознаки : полиестер, sequins, Tulle Tag No.- | - Препорачана големина за деца - | градите - |- - половината - | - рамо до препоните (исклучете ги лентите за рамо) - | - Вкупна должина (исклучете ги лентите за рамо) - 6 | - 5-6 - | - 23.0 "/58cm - | - 20.0"/51см - | 16.0 "/41cm - |- - 30.0 "/76cm - - 8 | - 7-8 - | - 25.0 "/63cm - | - 22.0"/55cm - |- - 17.0 "/43cm - | - 33.0 "/84cm - - 10 - | - 9-10 | - 27.0 "/68cm - | - 23.0"/59cm - | 18,5 "/47см - | - 36.0 "/91cm - - 12 - | - 11-12 | - 29.0 "/73cm - | - 25.0"/63cm - | - - 20,0 "/50см - | - 40.0"/99см - - 14 - | - 13-14 - - | - 31.0 "/78cm - | - 26.0"/67cm - | 21.0 " /54cm-42.0"/106cm- -.

Детали

Избор на клиенти