ЛМДУДАН летен шифон фустан за женски кратки ракави за завиткување фустан со цветни печатени половини вратоврска со V-вратот на меди миди фустани
Свеж

ЛМДУДАН летен шифон фустан за женски кратки ракави за завиткување фустан со цветни печатени половини вратоврска со V-вратот

DEN 223.84

Достапно.

Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму. Забележете : миење на рака или нежно машини во ладна вода / не бели / не се суши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Тип : Фустан, фустани, Сандерс. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Наши облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би биле помали од нормалните американски големини. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук.

Детали

Избор на клиенти