Жени Обичен Миди Долг Фустан Елегантен Празнична Забава А-Линија Фустани Долги Ракави Копче Надолу Макси Кошула Сарафан Вестидос
Свеж

Жени Обичен Миди Долг Фустан Елегантен Празнична Забава А-Линија Фустани Долги Ракави Копче Надолу Макси Кошула Сарафан Вестидос

DEN 3.33

Достапно.

цвеќе возбуда дома враќање продажба обвивка канелени халтер церемонија чај тинејџерски светкаво сонце завој роденден сатен корсет полка точка џемпер должина на коленото фенси прилично прерамки ситни клуб специјална пригода раб беж црна сина трендовски прифатлива туники. Доколку имате какви било прашања од предметот, слободно контактирајте не.54"Sleeve : 60cm/23.44"Length : 121cm/47.80"Shoulder : 42cm/16.62"Length : 124cm/48.02"Length : 125cm/49. Големина Chart : Size : SUS : 6EU : 36Bust : 90cm/35.58"Waist : 68-92cm/26. роденденски фустан со мала должина за жени надвор од рамото црн фустан фустан со висок струк панталони за фустани за жени ребрести миди фустан графички фустан со маици розови фустани кошули за фустан свадбен гостин фустан со оглавник фустан со јака фустан за танц фустан панталони за јога за жени фустан за одмор фустан со полица за градник фустан краток фустан за жени секси вратоврска резервоар за боја фустан женски фустан за фустан за помлад летен фустан бел фустан за бебиња.100% Полиестер.л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.65"Shoulder : 40cm/15.82" Size : XXLUS : 10EU : 40Bust : 106cm/41.35"Sleeve : 57cm/22.23"Length : 123cm/48.22"Shoulder : 41cm/16.83"Length : 122cm/48. На стандардната Испорака и требаат 10-15 дена за да пристигне.01"Waist : 64-88cm/25. Материјали : Женски Обичен Фустан Со Долга Кошула Со Долги Ракави Долг Фустан Со Ревер, изработен е од полиестерски материјал, кој дише, удобен, лесен, мек и еластичен.03" Size : LUS : 8EU : 38Bust : 98cm/38.37"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 61cm/24. Сите овие фустани се погодни за сите жени.21" Објект Специфики : Сезона : Пролет/Fall Gender : Women Material : Polyester Decoration : Belt Clothing должина : Regular Sleeve должина : Long Collar : V neck Pattern Тип : Solid Style : Дневно/Casual Silhouette : Loose What ќе добие : 1 X Фустан, 1 X Belt Feature : l Посебни здолниште фустан.73"Waist : 78-100cm/30.Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење.

Детали

Избор на клиенти