Runqhui деца девојки без ракави без ракави лирски танц фустан балет леотард со здолниште од тули модерна костум за танцување облека
Свеж

Runqhui деца девојки без ракави без ракави лирски танц фустан балет леотард со здолниште од тули модерна костум за танцување

DEN 143.84

Достапно.

15% полиестер, 60% шифон, 20% спандекс, 5% најлон. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Фустанот за танцување леотар е изработен од полиестер и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, исмејувајте го вратот со затворање на копчињата за печат. Избришан врвен каросерија, затегнат назад. 1 слој шифон преклопување прицврстен околу задниот половината. Прекрасна танцувачка облека за вашата девојка. Погоден за лирски, современ, модерен танц или сценски перформанси, итн. Femaleенски. Сет вклучуваат : 1 парн танц леотард фустан Состојба : Ново со материјал за ознаки : 15% полиестер, 60% шифон, 20% спандекс, 5% најлон ознака бр .- | - Препорачана големина - | - деколте до деколте до Crotch - | градите - | половината 6 | - 6 Години | - 18 "/46.5cm - | 22"/56cm | - 20,5 " /53см - 8 | - 8 години | - 19,5 "/50см- - | - 23,5 "/60см - | 22"/57cm- - 10 - | 10 години | - 20,5 "/53cm - | - 25,5"/65cm - | 24 "/61cm -12 - | 12 години | - 22 "/56.5cm - | - 27,5 "/70cm - | - 25,5"/65cm - 14 - | 14 години - -| 23,5 "/59.5cm | - 29,5"/75cm - | 27 "/69cm- - 16 - | 16 години | 24,5 "/62.5cm | - 31,5"/80cm -| - 28,5 "/73см.

Детали

Избор на клиенти