Шинсто Девојки девојки балетски гимнастика леотарски фустан со долги ракави, исмејувајте ги костумите за лизгање на вратот
Свеж

Шинсто Девојки девојки балетски гимнастика леотарски фустан со долги ракави, исмејувајте ги костумите за лизгање на вратот

DEN 0.67

Достапно.

80%полиестер, 20%tulle. Фустанот за уметничко лизгање е изработен од полиестер и тул -материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долги ракави, се одликуваат со детали за ракав на ракав од една страна. Исмејувајте го вратот со прицврстување на копчето за притискање. Исечоци на грб. Здолништето за истегнување од 1 слој е прикачено околу половината. Дизајн со пенливи детали за rhinestone за подобрување на довербата и изложбата. Погодно за уметничко лизгање, уметничко лизгање, лизгање на ролери, перформанси на сцената, итн. -| градите - | половината - | - Должина на левиот ракав - | - Должина на десниот ракав - | -Неклин до препоните (исклучете го вратот) - 4 | - 4 години | - 21.0 "/54см - | - 19.0 "/48cm - | - 14.0"/35cm - | 16.0 "/41cm - | 16.0 "/41cm - - 6 | - 6 години | - 23.0 "/58cm - | - 20,5"/52cm - | - 15,5 "/ 39cm - | 17.0 "/44cm - | 17.0"/44cm - - 8 | - 8 години | - 25.0 "/63см - | - 22.0 "/56cm - | - 16.5"/42cm - | 19.0 "/48cm - | 19.0 "/48cm - - 10 - | - - 10 години | - 27.0 "/68cm - | - 24.0"/60cm - | - 18.0 "/46cm- | 20.0 "/51cm - | 20,5"/52cm - - 12 - | 12 години | - 29.0 "/73cm - | - 25.0 "/64cm - | - 19.0"/49cm - | 22.0 "/55cm - | 22.0 "/56cm - - 14 - | 14 Години | - 30.0 "/78cm - | - 27.0"/68cm - | - 21.0 "/53cm - -| 23.0 "/58cm - | 24.0"/60см - -.

Детали

Избор на клиенти