Ика Женски Секси Боди Без Ракави Шпагети Ремен Ручен Клуб Партија Коктел Плус Големина Фустани Коктел Формално
Свеж

Ика Женски Секси Боди Без Ракави Шпагети Ремен Ручен Клуб Партија Коктел Плус Големина Фустани Коктел Формално

DEN 168.48

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Погоден За Запознавање, Матурска, Клупска Ноќ, Ноќен Клуб, Забава, Ноќно Излегување, Клупска Облека, Вечер, Свадба, Коктели, Одмор, Дружење, Улична Облека, Бар, Невестински Туш, Роденден, Облека За Плажа, Дипломирање, Враќање Дома И Други Специјални Прилики. Апсолутно Неверојатен Тесен Фустан За Скринч За Цела Година. Повод Вечерна Тоалета Без Грб, Погодна За Секојдневна И Секојдневна Облека, Училиште, Канцеларија, Дом, Улична Облека, Шопинг, Пикник, Вокација, Одмор, Патување, Зима, Пролет, Spring, Fall, Забава, Клуб, Ками Макси Фустаните Мора Да Ги Имате Во Вашата Гардероба. Овој Рушен Материјал За Облекување Со Молив Е Полиестер и Спандекс,мек,удобен и Растеглив. Карактеристики Тенок Фит Фустан, Висок Сплит Макси Фустан, Фустан Без Грб Со Прекин На Вратот, Фустан Со Цврста Боја Ками, Елегантен Свечен Фустан, Миди Фустан За Тело, Облека За Запознавање, Вечерен Фустан За Забави, Долги Фустани Со Ребрести Ремени, Клупски Фустан За Забави, Секси Облека За Плажа, Фустан За Врзување, Ребрест Фустан. Големина Шпагети Ремени Фустан, Црни Фустани За Жени Секси, С М Л, Лесно Да Се Прилагодат На Било Која Фигура. Ве Молиме Проверете Ги Нашите Детали За Големината За Да Ја Пронајдете Вистинската Големина. Пол : Женска Пригода : Дневна,Секојдневна,Забава,Клуб,Вечерен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија : Лето што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ.

Детали

Избор на клиенти