Кенет Кол Реакција Машки Истегнување Модерен-Фит Рамен Преден Панталон
Свеж

Кенет Кол Реакција Машки Истегнување Модерен-Фит Рамен Преден Панталон

DEN 1.33

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. РАЗНОВИДЕН : Удобност и стил. Овие панталони за облекување се совршени за работен ден или викенд настан. Одликувајќи се со модерен рамен преден дел со флексибилен појас што овозможува дополнително истегнување до 1". МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% Полиестер со компонента што ја отстранува влагата за дополнителна дишење. СТИЛ : Карактеристики предни џебови надвор од цвест, едно копче за заварување-преку задниот џеб и слеп раб. УДОБНОСТ : тука нема недостаток на удобност! Во прилог на растегливите влакна во панталоните, флексниот појас се протега до 1" за целодневна удобност. ЛЕСНА НЕГА : Без разлика дали сте во канцеларија нашиот излез за време на викендот лесната грижа за машинско перење ќе го направи ова вашиот омилен фустан панталони!. Постигнете модерна софистицираност Со Реакцијата на Полиран Кенет Кол® Цврст Истегнување Габ Модерен Фит Рамен Преден Фустан панталони. Модерната панталона е изработена од ткаена ткаенина од габардин која нуди лесно истегнување и издржливо вклопување. Модерната панталона седи ниско на колкот, се стеснува на глуждот и блиску до глуждот. Стајлинг со рамен преден дел со јамки за ремени низ половината. Рачни џебови на страните. Копче-преку задните џебови. Кука-бар и копче напред со затворање на патент. 100% полиестер. Машинско перење, сушење на паѓање. Увезени. Мерења : Мерење На Половината : 32 Во Аутсоем : 42 Во Инсеам : 32 Пред Пораст : 11 Во Пораст На Грбот : 16 Во Отворање На Ногата : 16 Во Мерењата На Производот беа направени со големина 32, инсеам 32. Ве молиме имајте предвид дека мерењата може да варираат во зависност од големината.

Детали

Избор на клиенти