Легендите Никогаш Не Умираат КАША Врамени Фото Колаж, 11 х 14-Инчен,
Свеж

Легендите Никогаш Не Умираат КАША Врамени Фото Колаж, 11 х 14-Инчен,

DEN 457.60

Достапно.

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД. Колажот содржи фотографија од 8" х 10", дополнителни 3" х 5 " фотографија и биографија. Сите фотографии и биографии се исечени и двојно сплетени под стакло. Доаѓа врамена во убаво извајана црна лакирана рамка подготвена за бесење. Дополнителна грижа се дава на пакувањето и испораката за да се спречи оштетување на стаклото и/или рамката.

Детали

Избор на клиенти