Гроздобер фотографија на една млада јапонска жена која држи фигура што има насликани очи на неа, зад лажниот манекен.
Свеж

Гроздобер фотографија на една млада јапонска жена која држи фигура што има насликани очи на неа, зад лажниот манекен.

DEN 2.33

Достапно.

Има само една копија од секоја фотографија. Сликите во оваа архива каде што се дистрибуираат во само 10-15 примероци низ целиот свет во тоа време и многу копии се изгубени или оштетени за време, секоја копија од колекцијата е затоа многу ретка и уникатна. Одлично за wallиден декор. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Поседувате дел од историјата со оваа одлична меморијала за фотографија. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време.

Детали

Избор на клиенти