Автограм Дејв Данкан 8x10 Балтимор Ориолес Фото
Свеж

Автограм Дејв Данкан 8x10 Балтимор Ориолес Фото

DEN 1.33

Достапно.

Еве една прекрасна ставка за fansубителите и колекционерите на Бејзбол во Ориолес! Тоа е боја 8 "x 10" сјајна фотографија на Дејв Данкан! И тоа е автограмирано! Потпишано е во сина Шарпи и е прекрасно! Вие нема да бидете разочарани. Доаѓа со COA.

Детали

Избор на клиенти