Слајдови Фотографија на Пети од филмот „The Little Rascals“, 1994 година.
Свеж

Слајдови Фотографија на Пети од филмот „The Little Rascals“, 1994 година.

DEN 0.67

Достапно.

Поседувате дел од историјата со оваа одлична меморијала за фотографија. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Кој е спортски идол на татко ти? Или рок -starвезда на мајка ти? Во кој град порасна дедо?. Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат. Личен подарок погоден за сите прилики без разлика дали е Божиќен подарок, Валентин. Ние ги продаваме овие слајдови само како колекционерски производи и не се подразбира авторско право. ИМС беше уредничка архива на фотографии во Скандинавија основана во 1948 година, но еволуираше од постарите архиви кои имаат слики во колекцијата исто така. Големина на големината на фотографијата 35мм Пети од филмот „The Little Rascals“, 1994 година. Малиот Rascals е американски комедија филм во 1994 година, продуциран од Амблин Забава, и објавен од Универзал Пикс на 5 август 1994 година. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Филмот, со сценарио на Пол Гуај, Стивен Мазур и Пенелопе Сферис-кој исто така режираше „претставува неколку од нашите ликови на бандата во ажуриран амбиент и има ре-толкувања на неколку од оригиналните шорцеви.Сертификат за автентичност со секоја нарачка. Има само една копија од секоја фотографија. Архивата е во одлична состојба и долго време е во складирање и сликите во колекцијата сега се продаваат еден по еден. Овој вид на ретки слики не е само одлична работа што треба да ја поседува, туку и голема инвестиција. Еден момент во историјата е одличен додаток на секоја колекција. Тоа беше прва соработка на Гвај и Мазур, чии последователни комедии беа лажго лажго и срцеви крвари. Пети, соседски американски булдог, веројатно во сопственост на Spanky Оваа слајд потекнува од Архивата на фото -услуги на Меѓународните списанија. Со купување на страни од IMXPIX слики, авторските права не се пренесуваат. Филмот е адаптација на Хал Роуч Нашата банда, серија кратки филмови од 1920 -тите, 1930 -тите и 1940 -тите (од кои многумина беа емитувани на телевизија како малиот Раскалс) кои се фокусираа на авантурите на групата деца од соседството. Одлично за wallиден декор. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Сликите во оваа архива каде што се дистрибуираат во само 10-15 примероци низ целиот свет во тоа време и многу копии се изгубени или оштетени за време, секоја копија од колекцијата е затоа многу ретка и уникатна.

Детали

Избор на клиенти