СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ПАРИС ПАСТАЛНИ ЗДРАВЈЕ Градски пејзаж Фотографија, Дизајн од Дејвид Стерн Вол уметност, 24 x 30, платно
Свеж

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ПАРИС ПАСТАЛНИ ЗДРАВЈЕ Градски пејзаж Фотографија, Дизајн од Дејвид Стерн Вол уметност, 24 x 30, платно

DEN 547.52

Достапно.

Димензии 24 x 1 5 x 30 инчи. Гордо направено во САД. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди што ги печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа се сече со рака и истегнете го над дрвена рамка дебела 1 5 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дејвид Стерн. Димензии 24 x 1 5 x 30 инчи. Гордо направено во САД. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди што ги печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа се сече со рака и истегнете го над дрвена рамка дебела 1 5 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дејвид Стерн. Гордо направено во САД нашето истегно платно се создава со само највисоки стандарди што ги печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете го раката и истегнете го над дрвена рамка дебела од 1 5 инчи, уметноста е подготвена да се обеси без да не се бара инсталација не е потребна за да не се бара да не се потребни за Споменете во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија! Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Детали

Избор на клиенти