Легендите Никогаш Не Умираат Вригли Полето Врамени Фото Колаж, 11х14-Инчен
Свеж

Легендите Никогаш Не Умираат Вригли Полето Врамени Фото Колаж, 11х14-Инчен

DEN 737.28

Достапно.

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД. Колажот содржи фотографија од 8" х 10", дополнителни 3" х 5 " фотографија и биографија. Сите фотографии и биографии се исечени и двојно сплетени под стакло. Доаѓа врамена во убаво извајана црна лакирана рамка подготвена за бесење. Дополнителна грижа се дава на пакувањето и испораката за да се спречи оштетување на стаклото и/или рамката. Оваа прекрасно сплетена колекционерска фото презентација е колаж од 11" х 14". Содржи фото офсет од 8" х 10 "со дополнителна фотографија од 3" х 5", заедно со био. Сите фотографии и биографии се исечени и двојно сплетени под стакло. Овие квалитетни колектори парчиња се дизајнирани за визуелна привлечност. Ова парче доаѓа врамено во убаво извајана црна лакирана рамка. Уникатен колекционерски материјал за секој обожавател и тие прават одличен подарок.

Детали

Избор на клиенти