Гроздобер фотографија на Порланд Бил Лајтхаус.
Свеж

Гроздобер фотографија на Порланд Бил Лајтхаус.

DEN 620.80

Достапно.

Сертификат за автентичност со секоја нарачка. Поседувате дел од историјата со оваа одлична меморијала за фотографија. Има само една копија од секоја фотографија. Откриено : OCR : . ИМС беше уредничка архива на фотографии во Скандинавија основана во 1948 година, но еволуираше од постарите архиви кои имаат слики во колекцијата исто така. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Архивата е во одлична состојба и долго време е во складирање и сликите во колекцијата сега се продаваат еден по еден. Одлично за wallиден декор. Одлично за wallиден декор. Големина на големината на фотографијата 10 "x 8. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Ние ги продаваме овие фотографии само како колекционерски производи и не се подразбира авторско право. Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат.

Детали

Избор на клиенти