Winting Компатибилен со Iphone 14 Pro Паричник Случај Магнетни Одвојува 17 Картичка Носителот Флип Кожа Случај Мулти-Функција Чанта Заштитен Капак за iPhone 14 Pro
Свеж

Winting Компатибилен со Iphone 14 Pro Паричник Случај Магнетни Одвојува 17 Картичка Носителот Флип Кожа Случај Мулти-Функција

DEN 0.33

Достапно.

●Компатибилен●оваа кожна футрола за паричник компатибилна со Iphone 14 Pro, висококвалитетно куќиште отпорно на удари. Квалитетно задоволство На Клиентите, нудиме услуга за задоволство од една година, доколку има некаков проблем, слободно испратете ни порака. ® Паричник Случај Со Картичка Слотови●овој компатибилен со i Phone 14 Про случај со 17 носителот картичка може да се одржи КАКО ПРОЕКТ, банкарска картичка, можеби лиценца, 3 пари слот и 1 патент џеб за пари или монети, погодност за вашиот отворено и шопинг. ●Премиум Стп Кожа+ овој компатибилен со iphone 14 pro паричник случај изработен од tpu и PU кожа, tpu материјал со високи перформанси отпорни на удари и fall, кожата е мека и стилска, добро чувство на допир и погодна за деловни мажи. ●Магнетно Куќиште Што Може да се Одвојува ● овој компатибилен со iphone 14 Pro кожна футрола дизајнирана со магнетна, лесна за одвојување во витка кутија и паричник, тенка футрола со магнетен грб и работи добро со држачот за држач за автомобил кога ќе ги одделите паричникот и куќиштето. ①Совршено Вклопување Оваа компатибилна со iphone 14 pro flip кутија е дизајнирана со прецизни исечоци и обезбедува без напор пристап до сите порти, копчиња и карактеристики на вашиот телефон. одличен избор за подарок за Денот На Таткото, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденденот, Денот на Благодарноста, Божиќ.

Детали

Избор на клиенти