Мобилен телефон Заштитни Школка Паричник Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 12 Про Брзина Случај Компатибилен Со Xiaomi Poco X5 PRO 5g Случај, Телефон Флип Случај СТП К
Свеж

Мобилен телефон Заштитни Школка Паричник Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 12 Про Брзина Случај Компатибилен Со

DEN 235.04

Достапно.

подготвен да го заштити вашиот мобилен телефон од оштетување. Компатибилен Модел : куќиштето На Телефонот е Компатибилно САМО Со Компатибилно Со Xiaomi Redmi Забелешка 12 Pro Speed/Xiaomi Poco X5 Pro 5g Случај.Дизајниран Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 12 Pro Брзина/Poco X5 Pro 5 G паричник заштитно куќиште, со отстранлив ремен за зглоб, можете да го држите телефонот поудобно без да се грижите дали ќе го изгубите. Материјал : куќиштето на телефонот за заштитен капак на Паричникот е направено од премиум стп мека кожа со специјален внатрешен случај НА ТПУ. Кожниот паричник СТП е издржлив и отпорен на гребнатини и отпечатоци од прсти. Ја задржува јачината на влакната и неговата природна текстура На површината Компатибилна со луксузно чувство. Дизајн На Слотови за картички : дизајнот на слотови за картички го олеснува пристапот до вашите банкарски картички. Намалете го ризикот од оштетување на телефонот. Слотови картичка обезбедува доволно простор Компатибилен со вас да се стави вашите кредитни картички, лична карта и возачка дозвола, додека во движење. Тоа е многу погодно во вашата работа и живот. Силно Магнетно Затворање : Силното Магнетно Прилепување лесно се отвора и затвора. Обезбедете двојна заштита Компатибилна со вашиот телефон и банкарски картички. подготвен да го заштити вашиот мобилен телефон од оштетувањекарактеристика : 1.Внатрешната обвивка е изработена од СТП и ТПУ,дизајнот на Флип Кожа, со слот за картички, може да се претвори во потпорен држач.2.Систем за автоматско апсорбирање на магнетно затворање.3.Сеопфатна сеопфатна заштита.4.Без раце стои.Цврстиот држач обезбедува повеќе агли на гледање за да го најдете најудобниот начин.5.Прецизно сечење : лесен пристап до сите пристаништа,Голем капацитет : одете во теретана и опуштете се кога купувате,одземете го вашиот мобилен телефон, кредитна картичка и џепарлак6.Нараквица со иста боја, лесна за носење!Што има Во Пакетот : 1xdropoof случај.

Детали

Избор на клиенти