Луксузен Случај за Iphone 12 Pro Max Паричник Случај Со Флип Картичка Носителот Стп Кожа Kickstand Картичка Слотови Случај Магнетна Затворач Капак Случај За Жени Девојка Мажи
Свеж

Луксузен Случај за Iphone 12 Pro Max Паричник Случај Со Флип Картичка Носителот Стп Кожа Kickstand Картичка Слотови Случај Магнетна

DEN 255.84

Достапно.

[ Компатибилност] : Само Компатибилен со i Phone 12 Pro Max 6.7 Инчен Дисплеј. [Премиум Кожа] : Висококвалитетната стп кожа (вклучете Ја Страната) се Чувствува Помека и Изгледа Поудобно. [ Функционален Паричник] : 4 Слотови За Картички Безбедно Држат повеќе од 4 картички И Малку Готовина (ds Карти, Дебитни Картички, Кредитни Картички, Возачка Дозвола итн. [Практично Кикстенд] : Функциите На Кикстенд Се Погодни За Читање, Гледање Видеа, Прелистување На Интернет и Разговор Лице В Лице со Пријателите. [Заштита со целосна Рамка] : Подигнатиот Тампон Раб Од 1,5 мм Спречува Гребење На Рамните Површини на Телефонот, Четирите Агли Исто Така Го Штитат вашиот телефон Од Паѓање, Шокантно. Кикстенд.

Детали

Избор на клиенти