ЗИЗИК Моторола Мото Е6 Плус Паричник Телефон Случај, [Стојат Функција] Kickstand Pu Кожа Флип Телефон Школка, ПРОЕКТ&засилувач;Кредитни Картички Џеб Функција Удар Отпорн?
Свеж

ЗИЗИК Моторола Мото Е6 Плус Паричник Телефон Случај, [Стојат Функција] Kickstand Pu Кожа Флип Телефон Школка, ПРОЕКТ&засилувач;Кредитни

DEN 175.36

Достапно.

Компатибилен Модел : Совршен Дизајниран За Моторола Мото Е6 плус. Текстура На Материјалот : прекрасното куќиште е направено од врвен состав кожна надворешност и мека внатрешна кожа НА ТПУ.Прецизното сечење и армираното шиење го прават уште потрајно. Случајот со паричникот содржи слотови за картички, оддел за пари и држач за удари, што може да ги задржи вашите картички и пари easily.It исто така е погодно за ставање на куќиштето во вашата торба поради неговата преносливост. Надворешната кутија за паричник може да го заштити вашиот уред од испакнатини и гребнатини, а стилскиот дизајн на магнетно затворање ги обезбедува вашите работи.И може да се префрли на хоризонтална положба и да дејствува како цврст држач за да имате лесен пристап за уживање во видеата. Квалитетни Услуги По Продажбата : ние ќе настојуваме да го освоиме задоволството на клиентите. Ако исполните некое прашање, ве молиме контактирајте не, ние ќе го поправиме вашето прашање во рок од 24 часа. ① Споредете ги цените, посветуваме поголемо внимание на квалитетот на пакетот ex : 1 x телефонска кутија (телефонот не е вклучен), дизајнот го прави нашиот случај покорисен, можете да пристапите до сите копчиња со куќиштето,а големината ви е удобна за фаќање, Заштита на вашиот скап мобилен телефон со оваа одлична вредност,стилски и практичен случај, овој стилски висококвалитетен мек заден случај е дизајниран да понуди заштита од удари, испакнатини, гребнатини и нечистотија и ќе го одржува вашиот телефон во совршена состојба и заштитен со стил со овој мек додаток за куќиште за кожа.

Детали

Избор на клиенти