Јагеланг Паричник Случај за iPhone 13, Магнетни Стп Кожа Случај Со Картичка Држач Kickstand Flip Заштитни Телефон Покритие Tpu Shockproof Случај за iPhone 13 5G, Црна
Свеж

Јагеланг Паричник Случај за iPhone 13, Магнетни Стп Кожа Случај Со Картичка Држач Kickstand Flip Заштитни Телефон Покритие Tpu

DEN 1369.60

Достапно.

Синтетички Материјал. Компатибилност : премиум кожен паричник телефон случај за i Phone 13 6.1 инчи. Прво проверете го вашиот модел. Висококвалитетна Кожа : секоја футрола за паричник е рачно изработена и изработена од супериорна вештачка кожа,која е издржлива,добра рачка,против гребење и отпорна на удари.Тие изгледаат стилски и чувствуваат природа и мека. Функција на паричникот : Вклучени 2 слотови за картички и 1 слот за готовина, носете ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА,кредитни и дебитни картички и готовина без да го носите паричникот со вас. Магнетниот клип овозможува брзо прицврстување и пристап без никакви проблеми. Kickstand & Прецизни Исечоци : Вграден уред за функција на kickstand за гледање без раце, ви помага слободно да уживате во случајот. Погодно за читање, пливање филмови, играње игри и прелистување на интернет.Прецизните исечоци ви овозможуваат целосен пристап до портите,а чувствителните капаци на копчињата овозможуваат одговорно притискање. 360° Сеопфатна Заштита : Флип Случај ги покрива сите агли и го штити вашиот уред од случајни капки и гребнатини. Подигнатите рабови спречуваат нула на камерата и предниот екран. Карактеристики направени со висококвалитетна кожа, изгледа елегантно и елегантно.Вградените џебови за картички и држачот за белешки нудат чувајте ги сите картички и малку готовина.Магнетна размавта за да ја држите затворена и заштитена, сигурно магнетно затворање.Повеќе агли на гледање за да гледате филм или да пребарувате веб-страница погодно.Целосна заштита за сите агли и рабови, заштита од капки, гребнатини, прашина и несреќи.Пакетот вклучува 1 x паричник случај за i Phone 13 6.1 инчи проверете го вашиот модел прво.

Детали

Избор на клиенти