За iPhone 11, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, A21758 Уметничка Боја Фламинго 21758
Свеж

За iPhone 11, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, A21758 Уметничка Боја Фламинго 21758

DEN 239.84

Достапно.

За i Phone 11. Паричник флип случај со 2x слотови картичка, 1x проект слот и готовински слој, Лесен пристап до копчиња, пристаништа и камери. Внатрешниот капак е направен од Флексибилен Термопластичен Полиуретан (ТПУ), кој целосно го обвива и го штити телефонот. Привлечен дизајн, HD Дигитално Печатење И Гордо Направено Во Австралија. Професионален И Чесен Австралиски Продавач. Ви благодариме што го разгледавте нашиот производ. Тоа е капак од типот флип со слотови за кредитни картички и готовински слој. Целата слика на капаците на телефонот е дигитално отпечатена.

Детали

Избор на клиенти