Hoggu Crossbody iPhone 14 Pro Max Случај Паричник Со Држач За Картички, Луксузни Ватиран Флип Кожа iPhone 14 Pro Max Crossbody Случај Со Ремен, Kickstand, Заштитни Квадратни Телефон Случај За Жени
Свеж

Hoggu Crossbody iPhone 14 Pro Max Случај Паричник Со Држач За Картички, Луксузни Ватиран Флип Кожа iPhone 14 Pro Max Crossbody

DEN 2.67

Достапно.

●КОМПАТИБИЛЕН●куќиште за телефон со Тенок дизајн вкрстено тело одговара само за i Phone 14 Pro Max 2022 објавен, а не i Phone 14, i Phone 14 Plus, i Phone 14 Pro или кој било друг паметен телефон. ●2-ВО-1 Паричник Издржлив магнетски прилеп за одржување затворен и заштитен. ●ПОДОБРЕНА ОТСТРАНЛИВА ЛЕНТА за ВКРСТЕНО ТЕЛО ● овој iphone 14 Pro max corsssbody футрола Со ремен за носење без раце како телефонска чанта или футрола за телефон со вкрстено тело. €ФУНКЦИИ на KICKSTAND € лесно стои и во ориентацијата на пејзажот и портретот, Погодно за читање, гледање филмови, разговор лице в лице и прелистување на интернет. €ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ●го олеснува пристапот до сите пристаништа и контроли. Поддржете безжично полнење кога ќе го отворите задниот паричник и извадете ги картичките (безжичниот полнач не е вклучен). ●ЗАШТИТНА КУТИЈА●овој квадратен паричник за телефонски случај за iphone 14 pro max дизајн со тесни ватирани шевови, 100% Рачно изработени. Стилски и Модерен. Мора да биде совршен подарок за Денот На Роденденот, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста И Божиќ.

Детали

Избор на клиенти