UXZDX без решетката за складирање на решетката за фен за коса, пластична закачалка за фен за коса, решетката за фен за коса за бања
Свеж

UXZDX без решетката за складирање на решетката за фен за коса, пластична закачалка за фен за коса, решетката за фен за коса

DEN 1132.00

Достапно.

Висењето на wallидот не зазема простор и е едноставен и удобен за употреба. АБС материјал, силен и издржлив. Отпорен на абење и издржлив, со силен капацитет на лежиште. Без ознаки и без нокти, лесен за инсталирање. Погодно за : Бања, тоалет, берберница. Wall hanging does not take up space and is simple and convenient to use.ABS material, strong and durable.Wear-resistant and durable, with strong bearing capacity.No marks and no nails, easy to install.Suitable for : bathroom, toilet, Барбер продавница. Име : заградување за фен за коса : Метод на пластика Инсталација : Без удирање : 1. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3 см.2. Поради компјутерскиот екран, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, благодарам. Само што се продава главната полица за производи, другите украси не се продаваат за сите видови на фен за коса.

Детали

Избор на клиенти