Гардероба Копчиња Деца Аниме Девојка Фиока Копчиња Кристално Стакло Декоративни Копчиња Рачно Изработени Кабинетот Копчиња За Расадник Соба Детска Спална Соба 4 ?
Свеж

Гардероба Копчиња Деца Аниме Девојка Фиока Копчиња Кристално Стакло Декоративни Копчиња Рачно Изработени Кабинетот Копчиња За

DEN 1.00

Достапно.

4 парчиња копчиња на кабинетот, Површината е кристално стакло направена шема внатре што покажува 3Д визуелно искуство. Копчињата што Ги продава Дешезе се рачно изработени со многу фина изработка. Копчињата и повлекувањата не се погодни само за ормари, плакар,гардероба, фиоки, комода,туку можат да се користат и како украси за закачување на ѕидот. Модерни отпечатоци се совршен избор за украсување дневна соба, спална соба, детска соба, бања и кујна. Погодно за инсталација, само затегнете ги завртките.Нашата кутија за пакување е убава мала тркалезна рачна торба со четири копчиња внатре, која може да се користи и како чанта за промена или торба за складирање слушалки. Белото копче изгледа многу елегантно. Многу е погоден за мебел и ормари во светла боја. Тоа е низок клуч и луксузен. Во прилог на неговата функционална практичност, нејзиниот печатен модел додава чувство на мода и е совршена декорација.Спецификацијаматеријал : кристално стакло,завртка од не ' рѓосувачки челик,пластика големина : 1,38 ° 1,10 инчи,големина На Завртка 1, 1х0, 31 инчи/1, 37х0, 31 инчи (28х8мм/35х8мм)Тежина : 110гфликти копчињата на кабинетот имаат 4 Парчиња, а неговата површина е изработена од кристално стакло, мазна и crystall.It изгледа дека фотографијата е сендвич внатре, која има 3Д визуелен effect.No само на материјалот, дизајнот или визуелниот, копчето е уникатно.Нашето копче е изработено од пластика и има помала тежина,завртката е од нерѓосувачки челик,не е лесна за ' рѓа.Погоден Заова копчињата и влечењата не се погодни само за вашите ормари,плакарот,шкафот,фиоките,ормарите за чевли,може да се користи и како украс на домот,виси на ѕидот.Животот треба поетски живеалиште, во потрага по чиста во метежот и вревата на животот,случајно појавување со едноставна декорација,пишување на тивок тон на годините.Дизајн На моделимаме широк избор на модели, вклучувајќи ѕвездено небо,еднорог,симпатичен цртан филм,животно, едноставен и елегантен стил на шема.Сите потреби што ги сакате, ве молам известете ме.Забележанопоради природата на мониторот,бојата на објектот може да биде различна од сликата.Ако имате било какви прашања во врска со предметот,ве молиме испратете ми е-пошта слободно.Јас ќе ви одговорам со најголема искреност.

Детали

Избор на клиенти