Лагери Гардероба Копчиња Шумски Диносаурус Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Печатење Во Боја Круг Црни Копчиња Дете 1.38€1.10 ВО
Свеж

Лагери Гардероба Копчиња Шумски Диносаурус Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Печатење Во Боја Круг

DEN 1.33

Достапно.

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, ретки и модерни, отпорни на абење и издржливи. Големина : 1. 38инкс1. 1ин (35ммх28мм). Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно. Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој не е лесен за ' рѓа и е издржлив. Површината на копчињата е кристално стакло, а печатењето е инкрустирано под кристалното стакло, кое има силно чувство за тродимензионален вид. Овие копчиња за фиоки се погодни за сите видови гардероби, ормари, комоди, кутии, кутии, маси итн. Тие исто така можат да се користат за креативна ѕидна декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Дали сакате вашите кабинети, гардероби, фиоки и маси за облекување да изгледаат ново? Овие тркалезни копчиња се доволно посебни и стилски, тие се мали и слатки, но лесно можат да го украсат вашиот дом, не пропуштајте ги! Абс материјал : Овие копчиња се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат текстура, многу мазна. Големина : големината На Копчињата е 1, 38инкс1, 1ин (35ммх28мм). Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно. Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој не е лесен за ' рѓа и е издржлив. Печатење во боја : површината на копчињата е кристално стакло, а печатењето е инкрустирано под кристалното стакло, кое има силно чувство за тродимензионален вид. Применливо за : овие копчиња на кабинетот се погодни за сите видови гардероби, ормари, комоди, кутии, корпа за отпадоци,маси итн. Може да се користи и за креативна ѕидна декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна. Лесни за инсталирање : лесни се за инсталирање, само поминете ги вклучените завртки низ задниот дел на вратата или фиоката, а потоа затегнете ја рачката однапред. Совети : Нашата продавница се фокусира на производство и продажба на производи за домаќинството. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно испратете ни е-пошта и ние ќе се потрудиме да ја решиме за вас!.

Детали

Избор на клиенти