12 Парчиња Цртан Филм Свиња Крофна Сладолед Лижавче Стаклени Копчиња За Комода Фиоки, 1.37 х 1.10 Во Круг Кујна Кабинет Повлекува За Домашна Канцеларија Расадник Детска
Свеж

12 Парчиња Цртан Филм Свиња Крофна Сладолед Лижавче Стаклени Копчиња За Комода Фиоки, 1.37 х 1.10 Во Круг Кујна Кабинет Повлекува

DEN 2.67

Достапно.

Направете Вашиот Дом Повеќе Стилски!. Кристално Чистата И Мазна Површина Е Удобна На Допир, Идеална За Повеќето Стилови На Домашен Декор. Вклучен пакет : Рачка На Копчето За Фиоки 12 Х, Завртка Од Нерѓосувачки Челик 24 Х (долга 12 кратка+12) Ако Ви се допаѓа, Не Пропуштајте ја. Можете да изберете соодветна должина според дебелината на мебелот. Направете Го Вашиот Дом Светло Нов Изглед со Помош на Нашите Уникатни Копчиња За Кабинети! Вовед Во Производот : 1. Апликација : нашите копчиња се многу практични, идеални за фиоки, плакари, ормари, комоди, полици за книги , кутии за накит, гардероби итн. Материјал : површината на копчето е изработена од кристално стакло, а рачката е изработена од абс материјал, кој е многу издржлив. Декоративен Изглед : без разлика дали сакате слатки, смешни или уметнички обрасци, нашата продавница гарантира дека секој може да го најде своето омилено копче за фиоки. Различни Украсни Копчиња Обезбедуваат Уникатен Начин за полирање На Вашиот Мебел. Две должини на завртки се достапни за вас. Мазната Површина Нема Агли И Е Многу Безбедна За Децата. ГОЛЕМИНА : Дијаметар На Копчето : 35 ММ/1,37 Инчи, Висина : 28 ММ/1,1 Инч. Големина : 1,37 х 1,10 х 0,66 во/35 х 28 х 17ММ. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Само Извадете Ја Рачката на Фиоката Од Кристално Стакло, Ставете Ги Завртките Низ Мебелот што Треба да се Инсталира и Затегнете ги. Испорачаните Завртки Имаат Две Различни Должини. Можете Да Изберете Соодветно Копче За Склопување Според Дебелината На Вашиот Мебел.Персонализираните обрасци можат да направат вашиот дом да изгледа модерно и модерно.

Детали

Избор на клиенти